Penzion Dubina

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Horní Dubina 276/10, Litoměřice 41201

Hledáte-li aktivní odpočinek, jistě oceníte služby Penzionu Dubina, sídlícího v historickém centru Litoměřic. Rodinné zařízení se 6 pokoji pro 14 hostů je dokonale připraveno na pobyt cyklistů, vodáků i horolezců. V penzionu najdete mimo jiné i půjčovnu bicyklů. Půjčí vám i loď s vodáckým vybavením a také potřeby pro zdolání devítimetrové umělé lezecké stěny na dvorku penzionu. V přízemí si lze k rodinné oslavě nebo firemní akci pronajmout společenskou místnost s kompletně vybaveným barem, bezdrátovým připojením k internetu a možností zapůjčení projekční techniky. Po příjezdu autem zaparkujete zdarma na veřejné ploše.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Dubina On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Pokoj č. 5 - malý dvoulůžkový pokoj v podkroví se společným sociálním zázemím
Pokoj č. 6 - malý dvoulůžkový pokoj v podkroví se společným sociálním zázemím
Pokoj č. 1 - dvoulůžkový pokoj v přízemí s vlastním sociálním zázemím
Pokoj č. 3 - dvoulůžkový pokoj v podkroví s vlastním sociálním zázemím
Pokoj č. 4 - třílůžkový pokoj v podkroví se společným sociálním zázemím
Pokoj č. 2 - třílůžkový pokoj v 1. patře s vlastním sociálním zázemím

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Dubina Pokoje

V Penzionu Dubina mají v přízemí k pronajmutí 1 pokoj se sprchou, vlastním sociálním zařízením a dvěma samostatnými postelemi, upravitelnými na manželské lůžko. V prvním patře se nachází 1 třílůžkový pokoj vybavený sprchou a sociálním zařízením, dvě z postelí lze taktéž srazit na jednu velkou. Podkroví budovy je obsazené zbylými 4 pokoji. Tři z nich přitom mají společnou koupelnu s toaletou na chodbě a jeden disponuje sociálním zařízením vlastním. V tomto pokoji je také předsíň s lednicí a šatní skříní. Kromě jednotlivých pokojů si v případě firemní či rodinné akce můžete pronajmout kompletně celý penzion včetně dvorku s posezením, grilem a venkovním krbem.

Penzion Dubina Gastronomie

Ubytovaní hosté mají v prvním patře Penzionu Dubina k dispozici kompletně zařízenou společnou kuchyňku s elektrickým sporákem, mikrovlnkou, velkou lednicí a veškerým potřebným nádobím. Pohodlně se v ní u stolu nají čtyři lidé, kávu a čaj si zde uvaří zdarma. Pokud se na výletě nechcete zdržovat vařením, využijete služeb některého ze stravovacích podniků v centru Litoměřic. V blízkém okolí penzionu najdete restaurace, kavárny i vinárny, vyznačující se působivou atmosférou královského města.

Penzion Dubina Recepce

Recepce je otevřena do 18:00 hod.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Dubina Dostupnost

K turistickému penzionu se autem dostanete z hlavní silnice, vedoucí kolem historického jádra Litoměřic. U nedalekých Lovosic se napojíte přímo na dálnici D8. Nejbližší vlaková zastávka Litoměřice město je vzdálená 15 minut pěšky, litoměřické autobusové nádraží se nachází jen 150 metrů za ní. Připlout můžete i lodí po Labi, z přístaviště to máte k penzionu zhruba 700 metrů.

Penzion Dubina Okolí

Město Litoměřice se pyšní mimořádnou koncentrací historických památek, pozoruhodných staveb, muzeí i galerií. Za návštěvu stojí vyhlídková věž ve tvaru kalichu v jednom z domů na Mírovém náměstí, ze které je vidět do širokého okolí. Ujít si nenechte ani prohlídku hradu a městského sklepení, seznámit se můžete s ruční výrobou papíru nebo těžkou prací dělníků ve vápencovém dole.
Litoměřicemi prochází také dálková cyklistická trasa Labská stezka, vedoucí kolem Labe až Černému moři.

Penzion Dubina Další informace

Penzion Dubina vlastní certifikát Cyklisté vítáni a milovníkům jízdy na kole tak poskytuje veškeré služby, které mohou na svých cestách potřebovat. Mají zde úschovnu i půjčovnu kol, energeticky vydatné snídaně, možnost vyprání a usušení propoceného oblečení nebo dílnu se základním nářadím a materiálem na drobné opravy bicyklů. K dispozici jsou také zásuvky na dobití baterií elektrokol.

Penzion Dubina

Horní Dubina 276/10, Litoměřice
Zobrazit celou mapu